معرفی شرکت

شرکت JDI در سال 1400 به شماره ثبت 53742 با تمرکز بر ارائه خدمات ایمنی،بهداشت و محیط زیست(HSE) تاسیس گردید. اولویت اول شرکت جهان دانش ایمن ارائه خدمات مشاوره به کارفرمایان خود در همه زمینه های مرتبط با HSE است. وجه تمایز JDI پایبندی به ارزشها و اصولی است که بخشی از فرهنگ سازمانی آن را تشکیل می دهد. صداقت در خدمت و ارائه خدمات برتر و بموقع و مبتنی بر دانش روز دنیا اساس ارزش ها و اصول شرکت جهان دانش ایمن را تشکیل می دهد. JDI با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور، کادر مجرب و خلاق نیازهای مشتریان و کارفرمایان را به دقت بررسی می کند و راهکارهای مقرون بصرفه ارائه می نماید. ما معتقد هستیم موجودیت ما در گرو رضایت کارفرمایان و مشتریان ماست.

خدمات و موضوع فعالیت شرکت

مشاوره فنی و تخصصی تعالی ایمنی، بهداشت و محیط زیست – مشاوره در زمینه مدیریت ریسک مخاطرات، حوادث و بحران             – مطالعات ارزیابی پیامدهای زیست محیطی (EIA) – دوره ها و آموزش های تخصصی ایمنی، بهداشت و محیط زیست – آتش نشانی و مدیریت بحران- انجام مطالعات ایمنی واحدهای فرایندی در صنایع پالایشگاه و پتروشیمی، انجام مطالعات ایمنی در فعالیت های بهره برداری، استخراج و اکتشاف نفت و گاز و پتروشیمی- مشاوره و طراحی سیستم های اطفا حریق – مشاوره تخصصی، مطالعات ارزیابی ریسک، پیاده سازی و نگهداشت سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت و محیط زیست معدن و نفت و گاز و پتروشیمی ایمنی، بهداشت و محیط زیست صنایع و پروژه های عمرانی، و نفت و گاز – مشاوره و نظارت و پیمانکاری در زمینه ایمنی و بهداشت و محیط زیست در پروژه های عمرانی و معدنی و نفت و گاز – تدوین طرحهای واکنش در شرایط اضطراری و سناریو نویسی بحران و سیستم فرماندهی حادثه صنایع و سازمانها و شهرک های صنعتی -توسعه نرم افزارهای ایمنی و بهداشت و محیط زیست – سنجش آلاینده های زیست محیطی و عوامل زیان آور محیط کار- ممیزی، استقرار و پیاده سازی استانداردهای بین المللی سیستم های مدیریتی ISO45001, ISO14001, ISO9001 – ثبت و صدورگواهینامه سیستم های مدیریتی و ایزو – استقرار سیستمهای مدیریتی ایمنی و بهداشت و محیط زیست (IMS) – بازرسی فنی جرثقیل و تجهیزات سنگین آسانسور و بویلر- بازرگانی و تامین و تولید کالا و تجهیزات ایمنی – تامین نیروی تخصصی ایمنی و بهداشت و محیط زیست ایمنی – مطالعات، ارزیابی و تدوین طرح جامع بحران سازمان ها و شرکت ها و شهرک های صنعتی- مطالعات و ارزیابی ریسک مخاطرات حریق و انفجار ساختمان ها و مراکز تاریخی و هتل ها – مشاوره تخصصی، پیاده سازی و نگهداشت سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت و محیط زیست پروژهای شهری، حمل و نقل ریلی و راهسازی و مترو – مطالعات و تدوین نظامنامه ایمنی و بهداشت و محیط زیست سازمان ها و شرکت های معدنی و عمرانی و شهرک های صنعتی- مدیریت دانش (Knowledge Management) ایمنی و بهداشت و محیط زیست – مشاوره تخصصی پیاده سازی سیستم های مدیریت ایمنی حمل و نقل و ترافیکی

چشم انداز

تلاش ما دستیابی به محیط کار بدون حادثه و بدن تاثیر منفی بر محیط زیست در تمامی سازمان ها و پروژه های طرف قرارداد با ماست. ما در تلاشیم تا با ارائه راهکارهای لازم برای کسب و کار مشتریانمان ارزش افزوده ایجاد کرده و آنها را در مسیر دستیابی به توسعه پایدار یاری کنیم. و با جلب رضایت و اعتماد مشتریان، تا سال 1410 شمسی به بزرگترین و پرطرفدارترین شرکت ارائه دهنده خدمات HSSE در سطح خاورمیانه تبدیل شویم.

ماموریت

ماموریت ما ارائه راهکارهای نواورانه و مقرون بصرفه برای مشتریان(کارفرماها) و ایجاد مزیت رقابتی برای آنها است. ما نهایت تلاش خود را انجام می دهیم تا مشتریانمان به راحتی به اهداف خود دست پیدا کنند و با استفاده از شبکه ای از کارشناسان خبره در سراسر جهان به آنها در ایجاد محیط کار ایمن و سالم کمک می کنیم.

برخی از مشتریان ما